Všechny komentáře k článku:Palm Treo Pro se představuje

DAlší Palm

Co se týče parametrů celkem povedený palm. Jen bych ocenil větší kapacitu baterky u tědlech přístrojů i na úkor váhy. Vzledově taky ujde.

Možnosti
2 reakce
poslední 30. 9. 2008 14:25

Parametry no jsou lepší, ale co bych se pokusil změnit tak výdrž baterie,větší dislplej tím pádem vysouvací z pod telefonu jak o tom už tady byla zmíňka,poněkud malá kapacita a váha a velikost no nevím ale jinak vzhledově nejní špatnej a už i ta cena je celkem přijatelná.

 

@Lenochod: Je to povedený kousek, akorát bych (pouze subjektivně) ocenil trochu klasičtější rozložení kláves. Qwerty je určitě dobrá ale ty ovládací tlačítka nahoře jsou podle mě moc "cool" :D