Všechny komentáře k článku:Počítač utopený ve vodě

Je to minerální olej

Je to minerální olej používáme podobnej na práci s mědí a hliníkem u nás v práci. Je absolutně nevodivý a nekazí se akorát se rychle odpařuje a to je kámen úrazu pokud to není úplně uzavřený bude vám olejíček ubejvat :D oni tam možná maj něco jinýho co se tak neodpařuje ale my sme s kámošema skoušely ten z práce na 486 a šlapalo to normálně :D. ale svý c2d tam zatím dávat nebudu :D

Možnosti
2 reakce
poslední 24. 10. 2008 0:30

kdyz zapatras na youtube uvidis blazny kteri si to i s c2d dovolili :D

 

@Lok1: Stačí si najít odkazy na letošní invex a podívat se na stránky nejmenovaného magazínu . I když nevychytali vše na 100% C2D tam ponořili taky