Všechny komentáře k článku:Počítač utopený ve vodě

Olej

Není to spíše olej, než voda?

Možnosti
5 reakcí
poslední 23. 10. 2008 16:30

Je to utopené v nevodivé kapalině, výrobce ji popisuje jako olej.

 

@mugsat: to bylo na invexu borci:-D
pekný je jak se točí třeba fan na grafce tak pomaloučku..:)

 

@Komodus: To bude jen proto, aby cirkulovala ohřátá voda a mísila se s tou studenou..

 

@ceefa: Je to jasne ze je to olej i destilovana voda se stava snadno vodivou totiz