Všechny komentáře k článku:Počítač utopený ve vodě

Reklama

Je to jen upoutávka a dobrej marketing, nic víc. Kdo by si kupoval skříň za 100 000? Všichni se na ní teď podívaj řeknnou jak je dobrá, co je super atd a nakonec si vlastně tahle firma udělala super reklamu - skoro zadarmo.

Možnosti
2 reakce
poslední 24. 10. 2008 12:35

urcite by se nekdo nasel..mozna casem je to prakticky bude prakticky ale ted..?

 

Jak vis, ze stoji 100 K? To by byla docela palka ;-) Myslim, ze by stacilo, aby prodavali tu kapalinu, a bastliri a kutilove by si se zbytkem prace poradili sami (koneckoncu, takovou vec si stejne koupi jenom fanda, ale asi uz ne obycejny BFU)...