Všechny komentáře k článku:Počítač utopený ve vodě

Pekne

Ale kromě pěkného pokoukání se mi nezdá, že by to nabízelo něco zajímavého. Tichá je dnes už většina počítačů a rozhodně se v nich budou lépe vyměňovat ramky :).

Možnosti
2 reakce
poslední 23. 10. 2008 15:42

Pekne to sice je, ale za ty penize je to silenstvi. Da se postavit za slusne penize ticha sestava a nemusi byt v nicem utopena jak nakladaci okurky.

 

@bazZtard: Přesně tak... Za cca 3000 Kč jsem svoji sestavu odhlučnil tak, že při úplném tichu ji ze vzdálenosti dvou metrů neslyším vůbec. Z normální vzdálenosti (0,5 m) slyšet sice je, ale opravdu minimálně a bez problémů by se dalo spát hned vedle.