Pořiďte si nejlevnější konzoli Xbox One v historii + 5 x 100 Kč voucher

Novinky z CZC.cz 16. 11. 2019

V Black Friday nabídce najdete zlevněné stovky (nejen) herních produktů a myslíme samozřejmě i na ty, kteří si chtějí pořídit domů herní konzoli. Jako bonus dostanete k vybraným konzolím pouze u CZC.cz extra vouchery v hodnotě 5 x 100 Kč na nákup her a herního příslušenství. Můžete si tak pořídit například „digitální“ Xbox One a k němu kupón na Game Pass s nabídkou více než stovky skvělých titulů nebo další ovladač se slevou. 

Jak fungují slevové kódy? 

  1. Nakupte a zaplaťte novou konzoli a na vašem účtu v Moje CZC se objeví 5 voucherů v hodnotě celkem 500 Kč (5 x 100 Kč).
  2. Za tyto kódy si můžete pořídit jakoukoliv hru nebo herní příslušenství včetně kuponů Xbox Live a Game Passů od Microsoftu. Minimální hodnota vašeho nákupu musí být alespoň 990 Kč a vždy je možné na objednávku využít jen 1 slevový kód.

A pozor: nabídka platí do 31. 12. 2019 nebo do vyprodání zásob. Tak neváhejte a prohlédněte si konzole v naší Black Friday nabídce ještě dnes. 

 

XBOX ONE + 5 X 100 KČ VOUCHER

 

Xbox One za historicky nejnižší cenu + 5 x 100 Kč

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Konzoli Xbox One teď v CZC.cz pořídíte za ty vůbec nejnižší ceny v historii. Vybírat můžete hned z několika dostupných variant. Co třeba Xbox One S v bílé variantě, ke které dostanete extra gamepad navíc? Případně se můžete rozhodnout i pro bundle, v němž navíc získáte i hru FIFA 20.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

V nabídce je také nabušená konzole Xbox One X v černé barvě v bundlu se žhavou herní novinkou Star Wars Jedi: Fallen Order. A pokud už nemáte na poličce místo na krabičky, určitě se vám bude hodit Xbox One S All-Digital s diskem o kapacitě 1TB a bonusovými hrami Minecraft, Fortnite a Sea of Thieves.

 

NEJLEVNĚJŠÍ XBOX ONE S VOUCHERY 

 

 

Akční nabídka Akční nabídka