Všechny komentáře k článku:Poslední šance na nákup Windows OEM samostatně (aktualizováno)

To obrečím

No,brečet kvůli tomu nebudu, ale jestli je Windows Vista regulérní a inovativní náhrada za XP,to bych neřekl.Jo,jo zlaté časy s XP pro mě tímhle nekončí.Prostě se uskromním a Visty preskočím.Na svém compu je nechci ani vidět,z principu.

Možnosti
1 reakce
poslední 9. 9. 2008 17:59

Ani nevíš, jakou blbost děláš :)