Všechny komentáře k článku:Poslední šance na nákup Windows OEM samostatně (aktualizováno)

Nesmysl

Myslím si doufám ,že nejen já ,že to je neslymsl.Windowsu hry nic nenesou tak musí rovnou prodávat operační dydtém s kompletní sestavou.To je přese nesmysl.Co vy na to?Prosím o odpověd někoho zCZC.
Děkuju.

Možnosti
3 reakce
poslední 10. 9. 2008 0:11

nějak jsem nepochopil co tím chceš říct (a nemyslím to jen kvůli změti překlepů)

 

Nauč se česky vole.

 

heh. I mámě sem to dal přečíst, co si vytvořil a smála se jak divá. Hlavně že si řikáš multikiller :) tu první větu nesplácá ani vyjetej člověk :D