PR tým CZC.cz se před vánoční sezónou rozrostl

Praha, 22. 10. 2018 – CZC.cz, prodejce a odborník na počítače a elektroniku, získal v červenci hned dvě důležité posily. V roli vedoucí PR a obsahu nově figuruje Michaela Balarinová a zároveň s ní nastoupil i Jaromír Möwald, který se bude starat o všechny herní projekty, kterých má CZC.cz čím dál více.

Michaela Balarinová vystudovala Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a poté strávila přes dva roky v reklamní agentuře JWT Praha. Do světa ecommerce vkročila pravou nohou jako marketingový specialista v PayU. Pravděpodobně nejvíce zkušeností získala během svého několikaletého působení v Aukru, kde poslední rok koordinovala veškeré marketingové aktivity.

Na CZC.cz ji lákala možnost pracovat pro značku, která má autentickou firemní kulturu GEEKů, prorostlou i mimo marketingové oddělení, což podle ní není v Česku vždy samozřejmostí. Ve své nové pracovní roli tedy bude mít se svým týmem na starost novináře, youtubery, sociální sítě a herní komunitu. 

Nová šéfka PR a obsahu na sebe prozradila, že první výplatu z brigády utratila za modem, a od té chvíle se neodpojila. V současné době ji on-line udržuje hořká čokoláda a filtrovaná káva.

Jejím pomocníkem v oblasti gamingu bude právě Jaromír Möwald, který absolvoval obor Mediální a komunikační studia na Univerzitě Karlově a své bohaté zkušenosti nasbíral během dvanáctileté praxe herního novináře, šesti let v časopise Level a tří let na pozici komunitního manažera v herním obchodě Xzone. Hodit se budou i čtyři roky v roli moderátora, ať už pro GamePage České televize či v pořadu Quest na Českém rozhlasu. Do CZC.cz nastoupil na nově zřízenou pozici herního PR, která mu byla ušita na míru.

Jaromír se prý doslova topí v herních konzolích – doma má kompletně všechny, které vyšly za posledních dvacet let. Rád také dává na odiv své takřka encyklopedické herní znalosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Akční nabídka Akční nabídka