Pražský showroom na Hájích se dočkal zbrusu nového designu. Co všechno jsme vylepšili?

Novinky z CZC.cz 2. 11. 2018
Tak máme konečně hotovo a nemůžeme se dočkat, až se s vámi podělíme o všechny novinky, které jsme pro vás za posledních šest měsíců připravili. Kromě toho, že důkladnou rekonstrukcí prošla celá budova, se můžete těšit na nové, modernější a vzdušnější prostory, zrychlený a zjednodušený nákupní proces nebo nový servisní koutek s externím technikem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.S novou fasádou jsme si fakt pohráli... Dík za pomoc patří graffiti shopu Graffneck.

Více prostoru, lepší přehlednost značek

Při rekonstrukci jsme samozřejmě museli začít z gruntu, takže první na řadě byly všechny podlahy, zdi, světla, stropy a schody, ať se u nás cítíte příjemně. Poté už následovaly pro zákazníka praktičtější věci jako zpřehlednění „stánků“ jednotlivých značek, provzdušnění prostoru a zbavení se některých zbytečných a rušivých prvků v prostoru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vchod a výdej zboží. Vlevo před, vpravo po.

Další novinkou, na kterou se můžete těšit je infostánek, na který byste měli narazit téměř hned po vstupu do prodejny a který vám v případě potřeby poslouží jako záchranný bod, odkud se pak vydáte dále tam, kam potřebujete. Nově také na Hájích nenajdete pokladny, které jsme vyhodnotili jako zbytečný mezikrok a odstranili je. Nákupní proces by tak měl být rychlejší a jednodušší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní místnost. Vlevo před, vpravo po.

Nový servis. Český servis

V nové éře showroomu na Hájích bude na pobočce každý všední den od 9:00 do 17:30 čekat externí technik, který bude připraven v co nejkratším čase a co nejvyšší kvalitě vyřídit všechny vaše servisní či reklamační požadavky. Technik bude připraven na místě okamžitě poradit a případně založit vaši pohledávku přímo do systému Českého servisu. Technik má autorizaci k nejoblíbenějším značkám jako Samsung či Apple a je schopen poskytnout poradenství ohledně jakýchkoli problémů s vaším zařízením. Bude přijímat také pozáruční opravy vaší rozbité elektroniky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Reklamace. Vlevo před, vpravo po.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prodejci. Vlevo před, vpravo po.

Kromě všech výše zmíněných novinek se dočkáte i drobných vychytávek jako elektronických cedulek, cenovek a popisků u vystaveného zboží nebo nových stolků, taburetů a payboxů. Dorazte se tedy podívat na novou pobočku. Těšíme se na vás.

Kam mám jít?