Všechny komentáře k článku:Pretec představil exkluzivní design nových 16 GB flashdisků

Není pro mě

Já nějak nechápu, proč se extra věnovat nějakému úžasnému designu u věci, která je tak malinká a tak přísně účelová, že se nosí v kapse, peněžence, u notebooku nebo jinde většinu času schovaná...... Proč má mít úžasný vzhled? Aby až jí jednou za uherský rok vytáhnu někde u někoho cizího a zapojím, aby koukal, jakou krásnou mám? Taky mám krásnou, je to zároveň tužka, zároveň laserové ukazovátko a zárooveň 8 GB flashka (flaška :-) ). Taky pitomost, je reklamní, tak bude asi ubohoučné kvality, ale připadá mi zajímavější, než obyč okytičkovaná.

Možnosti
3 reakce
poslední 20. 11. 2009 12:58

Bod pro tebe. Taky mám krásnou a účelovou a narozdíl od jiných jí můžu po komkoliv hodit a přeject autem.

 

@SamWaren: Jo tak to bych taky pochopila, každý produkt, který přežije něžnou péči ručiček mých dětí, má u mne body k dobru. Už i foťák mám radši alespoň částečně nárazuvzdorný a voděvzdorný.

 

Ahoj. Čtu tady dotazy a chci se zeptat na tu co máš ty a slouží na víc spúsobu. Hodlám si koupit Flash disk kolem 8-16gb. Vlastním již 1Gb, a 1000GB, a právě něco mezi tím na přenášení menších souboru mi chybí. Dík za odpoveď. Hezký den Anna 70