Všechny komentáře k článku:Razer představuje nová sluchátka Megalodon

Pěkné

Mno moc se mi líbí, ale ze cenu v přepočtu něakých 2000kč už je radeon 3850 :-)
Akorát toto je highend mezi sluchátky takže proti tomu nic nemám

 

@kersoft: Asi tak no, vystačím si se svými Creative Fatality :)

 

@kersoft: Hi-end to určitě není :o) Osobně poslouchám na Beyerdynamic DT880, které považuji za sluchátka s dobrým poměrem cena/výkon, a to jsou několikanásobně dražší. Highend se vyznačuje nesmyslně vysokou cenou neodpovídající výkonu, proto se prodává jen zájemcům o maximální výkon (alias kvalitu), kterým nejde o cenu. Taková sluchátka vás mohou přijít na desítky tisíc, v kombinaci s dobrým předzesilovačem třeba na 60k. Slovem highend proto prosím pro příště šetřete.

 

@kersoft: Jo, vypadají dobře, jen by mě zajímalo, co to je ta krabička vedle těch sluchátek, není to náhodou malá zvuková karta, jako má nnapříklad Steel Series?

 

@Eltronix: Koukni na http://www2.razerzone.com/Megalodon/ a dozvíš se všechno...Podle mě to budou docela luxusní sluchátka..ale jen na hraní...

 

@kersoft: Kdybych shanel sluchatka ,tak bych si poridil tyto Megalodony.
Razer je paradni firma a cena vzhledem ke kvalite je urcite dobra.
Soucasne mam Creative Fatal1ty a sem spokojeny ,ale tyto jsou lepsi ,tak mozna casem ;-).PS: Cena tohoto setu bude u nas vyssi nez 2000,- ...

 

@R4YNE8: bral bych je take ale pockam si az cena mirne klesne a nekdo bude mit recenzi ci nejake poznatky

 

@R4YNE8: Jo hračičky od Razeru za to stojí.

 

@kersoft: Sluchatka ti vydrzi dyl nez grafika to mi ver sluchatka muzou fungovat za 10 let a grafiku menis sotva po dvouch letech

 
Ověřený GEEK - level 3

7.1 zvuk? Ne

"Sluchátka nabízejí 7.1 kanálový zvuk..." to bohužel není pravda, sluchátka jsou dvoukanálová a o deformaci zvuku, aby vytvářel pocit prostoru se stará dekodér. Bohužel se Razer nenechal inspirovat obdobnými sluchátky Creative Headphones HQ2300D a svůj dekodér neobohatil formáty Dolby Digital, DTS, Pro Logic II, Dolby Headphones ani jinými :-(.

 

@BERNADIC: Tohle přesně je na prd...Chápu sice že pro výrobce je zajímavější prodávat falešný 7.1 než stereo, ale příde mi to trochu jako matení spotřebitele...
Znám pár lidí co si koupily "5.1 sluchadla" a pak zaplakaly nad klasickym sterem + efekt prostoru.
Těch formátu je samozřejmě škodal ale tušim že Dolby DIgital (třeba) je licencovanej formát. Takže by musely v Razru zaplatit za autorský poplatky a asi ne málo. Na druhou stranu pokud za ně chtěj 150 doláčů...???

 

@Noox: Plně s váma souhlasím taky si myslím, že je to klamání spotřebitele. Maj to uvéct rovnou,že se jedná stereo a ne tohle.

 

@rehhi: člověk si takto aspoň o firmě Razer udělá obrázek ... ;-)

 
Ověřený GEEK - level 3

@Kingx: Doufám, že je to myšleno jako ironie :-), protože přece jen je Razer jeden z nejlepších a nekvalitnějších výrobců polohovacích zařízení.

 

@BERNADIC: Ste si jistý tim, že jsou to stereo? 5.1 sluchátka od Razeru totiž jsou skutečně 5.1..

 

@Daemonius: Tak sem si vyštrachal nějaké to info a opravdu jsou jen stereo, ale s nějakou hodně pokročilou formou HRTF a jak znam Razer, tak to bude dobré (tedy pokud dělaj i ostatní věci tak dobře jako myši a klávesnice:).

 

@Daemonius: proste ***** neni co dal resit

 

@Daemonius: To bys musel mít kolem hlavy 5 sluchátek a jedno bass sluchátko :-DDD

 

@solinek: :) tahle ho zní dost divně ale je to opravdu tak. V 5.1 sluchátkách je 8 repráků (přední, zadní, centrální a basový / vibrační)... Zadní jsou za uchem atd... díky tomu máme pocit že zvuk je prostorový.

 

@Kingx: Já si tedy vcelku myslím že informace zde uvedené nejsou od společnosti razer, ale jedná se o zprostředkované review. Nic proti tomu, ale pokud se podíváte na ofic.stránky razeru nic o 7.1 zvuku tam nenajdete.
To si člověk spíš udělá obrázek o vás. Odsoudíte vše na co nemáte???

 

@Hexeus: nic proti tobe, ale kdyz se podivas na stranky vyrobce http://www2.razerzone.com/Megalodon/ tak 7.1 surround sound je napsano hned vlevo nahore primo v logu Megalodonu...

 

@BERNADIC: Chci je pořídit manželovi, který je na dobrý zvuk zvlášť vysazený, ale po tom co jsem si zde přečetla poměrně dost váhám, nechci vyhodit peníze a jeho zklamat.. Jsou na trhu ještě jiná 7.1 sluchátka s kvalitnější produkcí?

 

@Makavelina: Tak to je snad vtip? kvalitnejsi produkci tyto sluchatka od razeru budou vyssi tridy a 7.1 zvuk opravdu bude pouze virtualni novou technologii jak pise razer na oficialnich strankach se i ta technolologie "vyzkouset"

 

Otevřená či uzavřená?

Tak by mě zajímalo, zda-li jsou tato sluchátka otevřená či uzavřená. A taky zda-li jsou supraauralní nebo circumauralní. Osobně dle obrázku bych to tipoval na otevřená (což není pro hráče moc dobré) a circumaurální. Možná tyhle dvě věci by tam mohli napsat raději, než-li povídání o pravěké rybě.

 

@Matthewh: Podle mě jsou uzavřený, a co se těch dvou dalších termínů týče(supraauralní nebo circumauralní), tak si myslim že 98 procent lidí neví co to znamená (já taky ne). Možná to skus napsat česky :) pak ti to třeba někdo řekne...
A nebo sem nevzdělanej jenom já ???

 

@Noox: Nejsi, sice se to dá určitě najít na netu, ale s tim se mi namáhat nechce. Většině lidí včetně mě bude stačit, když budu slyšet v těch sluchátkách to co mam. :)

 
Ověřený GEEK - level 3

@Matthewh: Sluchátka jsou uzavřená (ač to tak podle konstrukce moc nevypadá), circumauralní.
To Noox:
Pokud vážně chcete vědět, co znamená circumaurální, tak zkuste perfektní slovník (sám to srozumitelně a krátce vysvětlit nedokážu):
http://www.hifimarket.cz/shop/slovnik.asp?hl=ano
a zadejte "Circumaural".

 

@BERNADIC: Aha. Já myslel že jsou to poměrně známé pojmy. Ale když se v tom člověk nepohybuje, tak uznávám, že je zřejmě zbytečné to vědět. Circumaurale znamená, že se do mušle schová celé ucho. Supraaurální znamená, že obvod mušle sedí přímo na uchu.

 

@Matthewh: Opravdu se každý den nepohybuji v prostředí audiotechniky, za laika se ovšem nepovažuji. A proto děkuji za poučení, jsem zase o něco chytřejší.
Ted už tedy mohu říci že si myslím že se do mušle vejde celé ucho (podle obrázku).

 

Nádhera

Kdybych na to měl peníze, hned bych je bral, nebo aspon ozkoušel :), repráky doma u nás nedělaj moc dobře, tyhle sluchátka by to částečně vyřešila, no nevadí musím se spokojit se sluchátky za pakatel :)

 

@adam.adam.adam: sak cena klesne..jinak maji uplne dobry basy..a zvuk je opravdu skvelej

 

@zavos: me se taky libi, asi je koupim

 

Rozhodne koupit, neprohloupit

Hosani vidim, ze nikdo z Vas nema tuseni co tady kritizuje. Vse spojene s technologii a "what new" Megalodon prinasi lze docist naprosto jasne ve Whitepaper a taky vysvetleni proc neni potreba 7 reproduktoru, nikdo nikoho neklame a to ze na ne nemate finance a jste lini si o nich neco precist neznamena ze jsou spatne i pro ostatni uzivatele nemyslite? Rozhodne bych se jich nebal. Pro ty kteri chteji bezesporu nejlepsi headset na trhu je to jasna volba. Ja uz monitoruji pre-order a kupuji hned jak budou k dostani, BTW ted jsem jel 2 roky na HQ2300D a nez se mi rozlamaly na kousicky tak jsem byl i spokojeny.

 

Re:

No, nevypadaji spatne a asi si je za chvili tez do vybavy kupim:) Znacka dobra...kvalita tam snad bude..uvidime

 

Razer kecy, zadne veci

Uz snad ROK sleduji tyto sluchatka, jelikoz se me HQ2300D rozlamaly tak funguji na minimalne 15 let starych encore bednach ktere mi uz prolamuji stul a stale se zadne sluchatka nekonaji, to same plati pro Razer Mamba mouse. Safra porte uz to konecne vyrobte a poslete :-)