Všechny komentáře k článku:Reklama v online hrách - CS 1.6

:)

No souhlasim s tim, ze kdyz uz si clovek neco koupi, tak by to melo zustat tak jak si to koupil a prodavajici by nemel menit produkt... Ale co s tim zrovna my udelame? :D ... vubec nic... Valve chce prasule, tak si uz neco najde... kdyz nepujde o reklamy v mapach, pujde o uplne neco jinyho, je plno zpusobu jak z paranu vytriskat penize :o)

Možnosti