Všechny komentáře k článku:Samsung představuje lehký notebook X360

Pěkný

Vypadá pěkně. Přední černá a lesklá část bude asi dobře přitahovat nečistoty a otisky prstů, ale pokud bude stroj kvalitní, tak proč ne.

Možnosti
6 reakcí
poslední 6. 9. 2008 19:28

urcite je kvalitni a vypada i pekne ale cena by mohla byt nizsi 37 se mi zda moc

 

@einstejn: jsou i za stejnoucenu horší....

 

@jakubdibelka: to jiste..ale rozhodne je to favorit no1...:-)...jinak chtel bych se zeptat nejake blissi info o procesoru a nejaka ta recenze je uz k dispozici???..zajimaji me vysledky v cad aplikacich a 3d modelovani..dekuji :-)

 

Dobrý den, notebook vypadá velmi dobře. Žádné bližší informace o něm však nemáme.

 

@Zdenek Pechar: to je skoda...jinak co jsem slysel tak se uz prej od vcerejska prodava :-)

 

@jo3ph: sice sahnu s nejvetsi a to uplne jistou pravduo op jinem vyrobci a modelu :-)...ale vykonostni srovnani by me dost zajimalo..test treba MBA vs X301 vs tento model by mohlo byt dost zajimave poctenicko :-)