Všechny komentáře k článku:Samsung představuje lehký notebook X360
Pěkný
Vypadá pěkně. Přední černá a lesklá část bude asi dobře přitahovat nečistoty a otisky prstů, ale pokud bude stroj kvalitní, tak proč ne.
urcite je kvalitni a vypada i pekne ale cena by mohla byt nizsi 37 se mi zda moc
@jakubdibelka: to jiste..ale rozhodne je to favorit no1...:-)...jinak chtel bych se zeptat nejake blissi info o procesoru a nejaka ta recenze je uz k dispozici???..zajimaji me vysledky v cad aplikacich a 3d modelovani..dekuji :-)
Dobrý den, notebook vypadá velmi dobře. Žádné bližší informace o něm však nemáme.
@jo3ph: sice sahnu s nejvetsi a to uplne jistou pravduo op jinem vyrobci a modelu :-)...ale vykonostni srovnani by me dost zajimalo..test treba MBA vs X301 vs tento model by mohlo byt dost zajimave poctenicko :-)