Diskuze k článku:Sandisk vydává nové vysokorychlostní paměťové karty

Autorske poplatky

Autorske poplatky na pametove karty to je opravdu neuveritelna zlodejina, platit nekomu za to, ze si muzu ukladat fotky ve fotaku OMG
Nevite jestli existuje neco podobneho nekde jinde ve svete nebo je to mozne jen v nasem zkorumpovanem kocourkove?

ScanDisk

Snad SanDisk, proboha, ne? V textu se to opakuje, takže to asi nebude překlep. Hlavně, že je to na tý kartě na obrázku napsaný. Tak si to kdyžtak opravte :-). Já už koukal, co je to za novýho výrobce.

Rychlost

by mě zajímalo jak se ta její rychlost dokáže využít, vždyť většina foťáků, kamer, PDA a možná mobilů má podstatně nižší zapisovací a čtecí rychlost a navíc jak píše autor, málokteré zařízení má podporu 16GB karet

Hm

To je super,akorát je škoda,že moje pda rychlé karty nebere a pro můj foťáček je zbytečně veliká :(