Diskuze k článku:Sandisk vydává nové vysokorychlostní paměťové karty
Autorske poplatky
Autorske poplatky na pametove karty to je opravdu neuveritelna zlodejina, platit nekomu za to, ze si muzu ukladat fotky ve fotaku OMG
Nevite jestli existuje neco podobneho nekde jinde ve svete nebo je to mozne jen v nasem zkorumpovanem kocourkove?
ScanDisk
Snad SanDisk, proboha, ne? V textu se to opakuje, takže to asi nebude překlep. Hlavně, že je to na tý kartě na obrázku napsaný. Tak si to kdyžtak opravte :-). Já už koukal, co je to za novýho výrobce.
Rychlost
by mě zajímalo jak se ta její rychlost dokáže využít, vždyť většina foťáků, kamer, PDA a možná mobilů má podstatně nižší zapisovací a čtecí rychlost a navíc jak píše autor, málokteré zařízení má podporu 16GB karet
Hm
To je super,akorát je škoda,že moje pda rychlé karty nebere a pro můj foťáček je zbytečně veliká :(