Všechny komentáře k článku:Seagate představuje pět nových externích disků

Problém se externím diskem Seagate FreeAgent Desk 1TB

Mám patálii s externím diskem...neopatrností jsem něco smazal a důsledek je,že počítač disk vidí, ale nikde není ikona abych se do něj mohl dostat..
Taky nevím jestli jsou smázlá data..za šest let !!Myslím,že bych to mohl řešit ovladač,který nemám..v krabici nebyl.
Šel jsem na Seagate stránky..vyhledal teoreticky...ovladače a když jsem je chtěl stáhnout..tak to řeklo ,že nejdou stáhnout.Co mám dělat poraďte...??? Měl by někdo ty ovladače?..Moc díky.

Možnosti