Všechny komentáře k článku:Seagate představuje pět nových externích disků
Tohle xs. boxík
Osobně si myslím, že externí disky jsou předražený extrémně, teďka jsem si třeba složil 2,5" 320GB právě od Seagate a dal jsem si k tomu obyč boxík od MSI a vyjde mě to na necelých 1900. Když bych vzla ten 2,5" tady ve stejné kapacitě, vyjde kolem 3 tisíc. Obecně mi přijde mnohem levnější a i lepší si to poskládat, Navíc je dnas na výběr z velkýho počtu boxíků, takže si přijde na své snad každý, sice to nebude tak kosmicky kulaté, ale stejně jsou některé kousky hezčí než tohle. Já osbobně externím diskům z výroby věřím stejně jako sestaveným, takže mi tohle přijde hold zbytečně drahé, jediné co se mění je design a to není pro mě nejdůležitější. Poměr cena/výkon hovoří jasně.
vetsinou za design se plati. oni se tim zabyvali aby zlepsili,... a proto se cena vysplahala na ty 3