Všechny komentáře k článku:Skončí éra anonymity v síti Internet?
:)
ještě aby zjišťování IP a jejich archivaci zavedl Rapidshare.com :) warez by se posílal na dvdčkách poštou :)))
Směj se ale v mládí sem si rozesíláním pálených cd s hrami a tehdy divx filmy vydělal na věk 12 let slušných pár tisíc. ALe byla to vážně otrava posílat a balit a odpovídat těm co nevědí co s tím a vypisovat adresy a vztekat se když někdo nezaplatil dobírku a.... :D No jestli se k tomu vrátíme tak budu muset zaskočit k místnímu dealerovi nakoupit pár set dvd :D
@FrankieCZE:
No to se máš teda čím chlubit ... a pak že mladí kradou jen cikání :-(
Přesně kvůli takovým jako ty se to zavádí ... a pak že 1-2 CD pro vlastní potřebu ...
Přesto ti dávám plus bod, protože přínosné to vlastně je (doufám že odstrašující)
@MATOUS: Pořád si myslím že je to lepší než ve 12 letech okrádat důchodce a spolužáky nemyslíš ? Je pravda že se člověk za obrazovkou cítí bezpečněji a v pohodlí domova. Jinak poslední co sem prodával bylo původní Sims 2. To byl největší "raid", 90% zájemců holky, pamatuju že sem měl i web stránku ale to je už dávno. Jo zlatý časy... ;)
@JARDAH: Mas pravdu, prave pisu z celostatniho vezeni za hromadnou masovou vrazdu a když sem to dělal myslel sem jak odesílám cdčka... Bože člověče si z nějaký katolický školy nebo ... tohle je vážně moc !
Pěkně, ale RS.COM už v minulosti dal IP adresy svích klientů americké vládě. Musí, pokud to vláda navlíkne na riziko terozismu...