Všechny komentáře k článku:Skončí éra anonymity v síti Internet?

Co dodat snad jen toto

Svoboda slova jež byla a je na internetu jako médiu tolik ceněné vezme za své. Na druhou stranu je třeba stanovit přesná pravidla co legální je co není a jaký postih ev. postup před tím než budete potrestán bude stanoven. Demokratické je například před tím než dám pokutu tak stahování zarazit a v rodném jazyce dotčenou osobu upozornit na trestný čin. Pokud bude dále nelegálně konat následuje zásah na místě a dokazování že to byl opravdu on a že šlo o záměrné chování. Pokud bude zákon prosazován takto pak ano vše živelné a podobné honu na čarodějnice je špatně.

Možnosti
3 reakce
poslední 23. 9. 2008 17:37

Jak souvisí svoboda slova se stahováním? Svoboda slova za své nevezme.

 

@Mastodont: oni nechteji sledovat stahovani (to se samozrejme uz deje), ale tvoji identitu. jakmile se nebudes moct vyjadrit anonymne, tak si sakra rozmyslis, co nekde napises. Oficialne budes mit vsechny svobody... akorat se pak probudis mrtvej, jako asi 10 ruskych novinaru za posledni roky... v rusku taky maji "demokracii a svobodu slova" :(.

 

@S.LJUBO: "probudeis mrtvej" to je nesmysl ale jinak bych to vážně neviděl tak horký.... ;)