Jaké služby najdete na našich výdejnách?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Showroom
Pobočky označené jako showroom se od ostatních liší tím, že je na nich umístěno zboží, které si můžete v reálu prohlédnout a vyzkoušet. Najdete zde vystavené notebooky, monitory, televize, herní konzole a mnoho dalšího zboží.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Vyškolený personál
Na všech našich pobočkách najdete personál, který prodávanému zboží rozumí, a který vám kdykoliv ochotně a s úsměvem poradí. Personál poboček se pravidelně účastní školení výrobců i dodavatelů a prakticky neustále se vzdělává ve svém oboru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Objednávkové terminály
Pokud jste si zboží dosud neobjednali, můžete tak učinit na našich pobočkách s objednávkovými terminály. Fungují jako každý jiný počítač – snadno se do nich přihlásíte a provedete objednávku tak, jak jste zvyklí. Kdykoliv vám samozřejmě pomůže naše obsluha.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Platební automaty
Nakupujete u nás pravidelně a chcete převzetí zboží ještě urychlit? Využijte platební automaty, přes které můžete sami snadno zaplatit zboží po zadání čísla objednávky. Poté už můžete přejít rovnou k výdeji zboží, kde vám naši zaměstnanci zaplacené zboží předají.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Reklamační oddělení
Pro rychlé vyřízení reklamací jsou naše pobočky vybaveny reklamačním oddělením. Zkušení technici s vámi vše sepíšou a pomohou vyřídit celou reklamaci k oboustranné spokojenosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Možnost platby kartou
Na všech našich pobočkách můžete vedle hotovosti použít k zaplacení zboží také platební karty.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Technická podpora
Potřebujete poradit s výběrem speciální komponenty? Doladit technické detaily nové počítačové sestavy? Chcete si nechat doporučit nejvhodnější chladič k nové grafické kartě? Pomůže vám naše odborná technická podpora.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Pojištění a prodloužení záruky
Pojištění i prodloužení záruky mohou nyní uzavřít koncoví zákazníci, podnikatelé a firmy na kterékoliv z našich poboček. Podrobé informace naleznete ZDE.

Akce na televize Akce na televize