Jaké služby najdete na našich pobočkách?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Showroom
Pobočky označené jako showroom se od ostatních liší tím, že je na nich umístěno zboží, které si můžete v reálu prohlédnout a vyzkoušet. Najdete zde vystavené notebooky, monitory, televize, herní konzole a mnoho dalšího zboží.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Vyškolený personál
Na všech našich pobočkách najdete personál, který prodávanému zboží rozumí, a který vám kdykoliv ochotně a s úsměvem poradí. Personál poboček se pravidelně účastní školení výrobců i dodavatelů a prakticky neustále se vzdělává ve svém oboru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Objednávkové terminály
Pokud jste si zboží dosud neobjednali, můžete tak učinit na našich pobočkách s objednávkovými terminály. Fungují jako každý jiný počítač – snadno se do nich přihlásíte a provedete objednávku tak, jak jste zvyklí. Kdykoliv vám samozřejmě pomůže naše obsluha.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Platební automaty
Nakupujete u nás pravidelně a chcete převzetí zboží ještě urychlit? Využijte platební automaty, přes které můžete sami snadno zaplatit zboží po zadání čísla objednávky. Poté už můžete přejít rovnou k výdeji zboží, kde vám naši zaměstnanci zaplacené zboží předají.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Reklamační oddělení
Pro rychlé vyřízení reklamací jsou naše pobočky vybaveny reklamačním oddělením. Zkušení technici s vámi vše sepíšou a pomohou vyřídit celou reklamaci k oboustranné spokojenosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Možnost platby kartou
Na všech našich pobočkách můžete vedle hotovosti použít k zaplacení zboží také platební karty.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Technická podpora
Potřebujete poradit s výběrem speciální komponenty? Doladit technické detaily nové počítačové sestavy? Chcete si nechat doporučit nejvhodnější chladič k nové grafické kartě? Pomůže vám naše odborná technická podpora.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Možnost nákupu na splátky
Na všech pobočkách CZC je možné nakupovat zboží také na splátky. Využíváme osvědčený splátkový program společnosti Home Credit a nákup je možný již od 0 Kč.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Pojištění a prodloužení záruky
Pojištění i prodloužení záruky mohou nyní uzavřít koncoví zákazníci, podnikatelé a firmy na kterékoliv z našich poboček. Podrobé informace naleznete ZDE.