Všechny komentáře k článku:Sony bude prodávat nové all-in-one desktopy

Malý nabušený a ani nie drahý

Myslel som si že to bude drahý kus súdiac z čoho sa skladá+rozmery,ale opak je pravdou.Na jednej stránke som si všimol cenu 1379.99 dolarov(v prepočte cca 25000kč) To je celkom prijatelné pre určitý okruh ľudí či dokonca firmy.http://nakupvusa.cz/eshop/computers-565098-B001F51IP0-Sony_VAIO_VGC_JS190JB_201_Inch_All_in_one_PC_30_GHz_Intel_Pentium_Dual_Core_E8400_Processor_4_GB_RAM_500_GB_Hard_Drive_Blu_ray_Drive_Vista_Premium_Black

Možnosti
3 reakce
poslední 3. 11. 2008 0:20

je to maly a hnusny

 

@cardakarel: :-)

 

To si právě nemyslím. Přestřelený procesor na úkor grafiky, která má sdílnou paměť, takže ani ty 4Gb by nemuseli být nic extra. Když se k tomu přidají Visty, tak je vystaráno.