Všechny komentáře k článku:Sony Ericsson hlásí zpoždění XPERIA X1

SD karty

Je super že tam dávyjí SD nebo SDHC podporu, už mě štvalo jak Sony všude cpe svoje hloupé a drahé Memory Stick (například v mojí videokameře jiný typ karty používat nemůžu)

Možnosti