Všechny komentáře k článku:Sony předvedl nejtenčí LCD displej na světě

Jen..

..mi to přijde víceméně nanic. Placatost LCD se dá leckde využít, ale na stole je to leda na okrasu.. tam obvykle nějakejch těch pár cm nehraje roli.

Možnosti
1 reakce
poslední 1. 9. 2008 10:33

to sice mas pravdu ale treba nekomu se tam vetsi treba nemusi vejit nebo nejakej jinej problem. jinak ale vypada pekne. dle meho nazoru je ta tloustka na ..... nemusi to byt moc tlusty nebo tenky. musi to splnovat naroky uzivatele