Všechny komentáře k článku:Sony předvedl nejtenčí LCD displej na světě

Jeho váha?

Co znamená váží 12,2, ? KG asi tezko... Diky za vysvetleni

Možnosti
6 reakcí
poslední 31. 8. 2008 22:36

Samozřejmě že to jsou kilogramy, je to 40palcový monitor!!

 

Ale jo, zdá se, že je to tak. Při tý tloušťce (nebo spíš hubenosti) se vůbec nedivim. A stejnou váhu uvádí i japonská stránka SONY. Nepřekvapilo by mě, kdyby od sebe weby opisovaly chybnou informaci, ale když sem to našel i tam, snad se tomu dá věřit. Mimochodem, tuhle telku dostat do rukou, bude mě jímat hrůza, že zlomim 4.5k dolarů... Ale to sem se u RAZRa bál ze začátku taky (:

 

Dobrý den,děkuji za upozornění, za hodnotou chybí jednotka kilogramu. Co nejdříve chybu napravíme.Přeji hezký den

 

@Martin Tichovský: Každej si řekne, že je to celkem velká váha,ale, že je to 40 palcovej monitor tak to je super. Já mám 22 palcovej a váží asi 7 kg.

 

@rehhi: 7 Kilo?? A to je LCD nebo CRTčko?

 

@mtmccox: I LCD váží dost, možná se vám to nezdá ale 22'' LCD opravdu může vážit 7KG i víc.