Všechny komentáře k článku:Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň
STOOBI
tak jako to neni moc soutez kdyz se prihlasi profik jako stoobi ale ikdyz se zapoji tak snad se najde nekdo kdo je vetsi magič co se tyka PC vychytavek ja mam v PC stojan vyjizdeci na pivko a je to styl:D z CD mechaniky predelany ikdyz to zabralo all pozice v case a mechanika je proto na dne case:D
ja bych nerekl ze je to uplne profik. Spis zkusenej modder. Proste udelal uz spoustu modu, ma sikovne ruce a dobrou fantazii a tak se mu dari ale je to dost o tom cviku a zkusenostech ktere ma Stoobi mnohem vetsi nez spusta dalsich. Vem si treba mini conteiner, sporak a dalsi ktere neudelal Stoobi a jaky to jsou mody...nemluvim o Stargate a dalsich. Chce to trening a pak se dokaze Stoobimu rovnat skoro kazdy. ;)
@Dark GunMan: především na to má prostředky.. když máš prostředky tak tím získáš i zkušenosti... stoobi by měl jít na jinej level, tím myslím vynechat soutěže v česku (kromě invexu)