Všechny komentáře k článku:Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň

Kopírování

Nevím, proč tu někoho tak vychvalujete, když tu projíždím stránky czc a najdu tohle: http://www.czechcomputer.cz/art_doc-D1DF10B0511FB3F7C12574480072200C.html?lotus=1&Highlight=0,sout%C4%9B%C5%BE ... takže, pouhé kopírování..

Možnosti
9 reakcí
poslední 29. 8. 2008 17:42

To je moje a zrovna uvazuju, zda to mohu poslat i do teto souteze, kdyz uz jsem to poslal do te minule... Mohu???

 

@SirIndy: Nejsem z poroty, ale řekl bych, že ne. Už to totiž takhle 1x publikováno bylo.
A k tomu tzv kopírování. nevím, jestli to je úplně ta samá fotka, ale když se koukneš třeba do scorpion cheateru do obrázků, tak to tam najdeš.
Já měl ze starý 286-ky jen tak akvárko na nástražní rybyčky. Když jsem chtěl jít na ryby, tak jsem si 2 vytáhl a šel jsem. (aby se neumačkali, vešlo se mi jich tam 10) Moje mínus ale je, že nemám fotky a akvárko je dávno na skládce :)

 

@tomaszustak: souhlasim s tebou ... tohle uz je publikovany a v pravidlech je, ze uz nemuzes :-)

 

@SirIndy: Mohu se zeptat na duvody minusu??? Ja tusim, ze to nepujde, jen se ujistuji, tak proc dostavam minusy za otazku na CzC?

 

@SirIndy: A se divíš? Pubertální mrňata klikaj aniž uměj vůbec číst...

 

@mervart: Přesně tak.. a občas když čteš některý články, tak se musíš fakt smát co je někdo schopnej vytvořit..

 

@SirIndy: Nevím, ale řekla bych že ne.. Když už se tu někdo "prezentoval" tvojím dílem.. :-(

 

@StehnovaMarcela: Ja ale nemluvim o tom grilu, ale o tom opekani burtu na horicim pocitacem pod tim odkazem, to je moje dilo a o tom jsem mluvil...

 

@SirIndy: Dyť já taky.