Soutěž v Casemoddingu - vyhlášení vítěze

Chladné podzimní počasí, pořád prší, oblíbenou hru nebo film znáte zpaměti. Prostě nemáte co dělat. Nebo máte? Ano! Firma Czech Computer vyhlašuje soutěž v Casemoddingu. Chopte se pilky, šroubováku, vrtačky nebo čehokoliv na úpravu skřínky PC a vytvořte mistrovské dílo, které Vám možná přinese výhru v naší soutěži.

Do soutěže bylo zařazeno celkem 44 modů a vybrat ten nejlepší bylo obtížné. Kvalita modifikací dosahovala v některých případech profesionální nádech, v některých případech jsou za konečným výsledkem dlouhé měsíce tvrdé práce. Samozřejmě, našlo se i několik modů, u kterých je označení casemod diskutabilní - rozdělit by se daly do dvou skupin. V té první se nacházejí mody, které jsou spíše novou case nežli úpravou stávajíci skříně např. populární popelnice. V skupině druhé jsou modifikace typu - nakoupím si co nejvíc neonů, svítícich větráku a plácnu to do skříně.

Jistě netrpělivě čekáte na vyhlášení výsledků. Na místě třetím se umístnila Gigiho modifikace. Jde o zajímavou case, která vzdáleně připomína film The Cube.

3. místo

Micro cube

Do finále se probojovali Zdeněk Švéda a Jan Štepánek. Jelikož první může být jenom jeden, rozhodování bylo opravdu těžké. Oba mody, kontejner i Project:Fist Alpha patří spracováním a kvalitou k nejlepším modům v České (i Slovenské) republice. Nakonec rozhodla jediná věc – originálnost nápadu.

Project:Fist Alpha se řadí k modům, které mají jako předlohu počítačové hry. Jeho spracování dosahuje velmi vysoké úrovně, drobné vychytávky jako jsou díry po kulkách nebo zásobník jsou precizně a do detailů vypracovány. Každopádně, tahle modifikace se umístnila na místě druhém. Ptáte se proč?

2.místo

Project: Fist Alpha

Odpověd hledejte v kontejneru...Vítězem se stává Zdeněk Švéda a jeho unikátní kontejner a získáva tímto poukaz na nákup zboží v našem obchodě v hodnotě 5000Kč včetně DPH. Ceny pro druhé resp. třetí místo jsou hrnečky s logem CZC . Výherce budeme co nejdřív kontaktovat telefonicky nebo mailem. Blahopřejeme všem vítězům - a se všemi se těšíme na brzké shledání další soutěže s CZC (Vaše nápady a návrhy na novou soutěž zasílejte na stavorsky@czc.cz) !!!

1.místo

Kontejner

Firma Czech Computer si vyhrazuje právo soutěž zkrátit, přerušit, zrušit nebo nevyhlásit vítěze bez udání důvodu. Případná změna pravidel bude včas uveřejněna na webové stránce www.czc.cz . Výhra není právně vymahatelná. Firma Czech Computer si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout dle vlastního uvážení.

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (45)

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Gratulace

dobidoo 18. 12. 2006 22:35

Gratulujeme Stoobimu a Zdenkovi Š. k prvním místům v soutěži. Jejich nehezké a nepraktické skříně opět vyhrály.

Tak to dopladlo jak jsem říkal

dobidoo 14. 12. 2006 22:05

tak co sem říkal že vyhrajou tihle dva sem nemusel čekat . vždycky vyhraje nejvěčí kýč.

Re: tak to dopadlo jak sem říkal

atomic:) 14. 12. 2006 21:57

lol :D :D tak to je fakt lol diskuze... je to o tom jak se dohadujou dve strany... ti, co sou s PCt a ti, co sou proti.. Ti co sou proti tady maji narazk…

Kritika

Hynek ch 9. 12. 2006 12:33

Tak jsem si to tady pročetl a je mi zle z těch lidí z PC Tuningu, kteří musí být neustále chváleni a neunesou kritiku. Nějací přisluhovači jejich tzv. bo…


Slevové dny CZC.cz Slevové dny CZC.cz