Všechny komentáře k článku:Soutěžte s Danceradio.cz
Super snaha
Tak jak koukám další super ceny. Koukám, že asi rádio Dance spolupracuje s czechcomputerem. Nebo jde jen o reklamu? Jinak ta pípa vypadá nádherně. Bral bych ji na domací požívání :D
@rehhi: Tu pípu koupíš běžně za cca 4,5k, což není taková investice, pokud si chceš užívat "točené pivo" třeba u zahradní grilovačky ;)
@Kenny_CZ: Tak měl sem šanci se s touhle pípou setkat a fakt žádná sláva ! To si radši kupte pípu s chlazením,narážečku a malej kompresor a je to o něčem uplně jiným.Navíc ten soudek se docela špatně doplňuje,kdyby aspoň byl částečně průhlednej a šlo vidět kolik v sudu ještě zbejvá piva.
@santor:
tak tak :) zde je to ofic.
http://www.danceradio.cz/info.jsp?name=o_radiu
"Veškerou výpočetní techniku, potřebnou pro provoz rádia dodává firma Czech Computer s.r.o. "
@DesSicated: dokud jsem to rádio ještě poslouchal, než se začali přibližovat Evropě 2, to bylo tak, že bylo czc hlavním sponzorem...
@rehhi:
To je sranda, jak tu každý tipuje co má CZC a DR společného :-)
Nejlepší je "že asi rádio Dance spolupracuje s czechcomputerem." :-))Sladké tajemství pro tipující ;)
Dance rádio je CzechComputeru, respektive pana Josefa Matějky, majitele CZC. Stačí si to na webu DC přečíst.
Křišťálová lupa 2008
To jsem netušil že letošní ročník (2008) už skončil;) Nebo v otázce měl být spíše rok 2006?