Všechny komentáře k článku:Šťastné a veselé Vánoce!
Šťastné a veselé
Šťastné a veselé i pro vás, zaměstnance CzC!
Šťastné a veselé Vánoce jak pro zaměstnance, tak i pro zákazníky, ať je rok 2009 stejně úspěšný jako byl ten letošní! Užívejte si svátky a dárky:)
@Jirka.Mayrich: Tak tak. Jenom bych doplnil ať je ještě uspěšnější, ale to už snad ani tady na CZC nejde. Veselé Vánoce.
Taky se připojuju k přáním:-)
@J@mes: Taky se připojuji k přání vše nej všem lidem nejem těm,kteří nakupují v CZC ale i ostatním. :)
@JohnX:
Zdravim,
Krásné prožití vánočních svátků (bohatého ježíška- pokud možno co nejvíc dárků nakoupených od CZC) a vše nejlepší do nového roku Vám přeje Milcek:)
Veselé Vánoce a užijte si atmosféru svátků.
Také se připojuji. Přeji Šťastné a veselé a hezký nový rok všem. Hlavně ať se tu po novém roce všichni ve zdravý sejdeme, ať Vás finanční krize nepřipraví o práci a ať se Vám daří v rodinném i pracovním životě a ať je rok 2009 pro všechny ještě o 100% lepší než ten letošní.:-)
@Drazdik: Velkoobchodu CzC přeji úspěšný pracovní nadcházející rok a ostatním lidem příjemné prožití vánočních svátků, zdravíčko,štstíčko a všechno nejlepší do Nového roku ať se všem vydaří celý rok 2009 co možná nejlépe !!
Přeji Šťastné a veselé Vánoce Czechcomputeru, jeho zaměstnancům a všem jeho zákazníkům, ať se všem splní jejich přání. Všem přeji hlavně hodně zdraví, štěstí a úspěchů v Novém roce 2009...
Ano také přeji šťastné a veselé kor našim zaměstnacům czc kteří si to zaslouží.
I já přeju Hodně štěstí do nového roku a pěkné vánoce ... opravdu sem byl tento rok nadšenej s czc.cz a proto přeju vše nejlepší i zaměstnancům.
@Falconcz: Přeji CZC vše nej do příštího roku 2009, ať má stále tak výborné služby neli lepší a má stále více zákázníku. Šťastný a veselý :-)))
jj, také se připojuji k přání krásných Vánoc a hodně štěstí do nového roku..