Všechny komentáře k článku:Šťastné a veselé Vánoce!

Šťastné a veselé

Šťastné a veselé i pro vás, zaměstnance CzC!

Možnosti
25 reakcí
poslední 30. 12. 2008 0:10

Šťastné a veselé Vánoce jak pro zaměstnance, tak i pro zákazníky, ať je rok 2009 stejně úspěšný jako byl ten letošní! Užívejte si svátky a dárky:)

 

@Jirka.Mayrich: Tak tak. Jenom bych doplnil ať je ještě uspěšnější, ale to už snad ani tady na CZC nejde. Veselé Vánoce.

 

@Marcus_Fenix: Vše nej, hlavně pohodu, zdraví a hodně pc komponent pod stromečkem.. :o)

 

Taky se připojuju k přáním:-)

 

@J@mes: Taky se připojuji k přání vše nej všem lidem nejem těm,kteří nakupují v CZC ale i ostatním. :)

 

@JohnX: Šťastné a veselé Vánoce všem, vše nejlepší do nového roku, hodně novinek v roce 2009 přeju.

 

@JohnX: Zdravim,
Krásné prožití vánočních svátků (bohatého ježíška- pokud možno co nejvíc dárků nakoupených od CZC) a vše nejlepší do nového roku Vám přeje Milcek:)

 

@JohnX: Štastné a veselé vánoce a vše nej do nového roku přeji všem z CZC.

 

@JohnX: Já se také připojuji s přáním šťastných a veselých svátků všem lidem dobré vůle.

 

Veselé Vánoce a užijte si atmosféru svátků.

 

Také se připojuji. Přeji Šťastné a veselé a hezký nový rok všem. Hlavně ať se tu po novém roce všichni ve zdravý sejdeme, ať Vás finanční krize nepřipraví o práci a ať se Vám daří v rodinném i pracovním životě a ať je rok 2009 pro všechny ještě o 100% lepší než ten letošní.:-)

 

@Drazdik: Velkoobchodu CzC přeji úspěšný pracovní nadcházející rok a ostatním lidem příjemné prožití vánočních svátků, zdravíčko,štstíčko a všechno nejlepší do Nového roku ať se všem vydaří celý rok 2009 co možná nejlépe !!

 

Přeji Šťastné a veselé Vánoce Czechcomputeru, jeho zaměstnancům a všem jeho zákazníkům, ať se všem splní jejich přání. Všem přeji hlavně hodně zdraví, štěstí a úspěchů v Novém roce 2009...

 

@chares: preji vsem stastne vanoce a czc at je stale na spicce e-shopu a hodne zakazniku.

 

Ano také přeji šťastné a veselé kor našim zaměstnacům czc kteří si to zaslouží.

 

@Lenochod: Také přeji vše nejlepší do nového roku

 

@psychopat: přeju ti na vánoce a do novýho roku všeho stokrát tolik co ty mne

 

@Miloslav­Karásek-X: Přeji taky štastné vánoce a dobrý nový rok :)

 

@rehhi: CZC je nej, přeju vše nej nej všem zákazníkům i firmě CZC v novém roce..

 

I já přeju Hodně štěstí do nového roku a pěkné vánoce ... opravdu sem byl tento rok nadšenej s czc.cz a proto přeju vše nejlepší i zaměstnancům.

 

@Falconcz: Přeji CZC vše nej do příštího roku 2009, ať má stále tak výborné služby neli lepší a má stále více zákázníku. Šťastný a veselý :-)))

 

@gn.jirka: CZC a všem přeji,veselé vánoce, a do nového roku vše neeeej...

 

@Skulls: merry Xmas :-)

 

@gn.jirka: Táké přeji CZC Veselé Vánoce a Šťastný nový rok 2009

 

jj, také se připojuji k přání krásných Vánoc a hodně štěstí do nového roku..