Všechny komentáře k článku:Šťastné a veselé Vánoce!

HMMM

Stastne a vesele? Jsem si jeste pred vanocema na czc obednal pomerne krute nadupanou PC sestavu a z toho Enarmax MODU82+ 625W vubec nefunguje.. sestavu jsem si ani nezapnul :(:(
Zdroj je nyni na reklamaci a mam takovej blbej pocit ze mi CZC udela dalsi "radost" v podobe velmi dlouze prodlevujicise reklamacce.

Možnosti