Všechny komentáře k článku:Šťastné a veselé Vánoce!

Vše nejlepší do roku 2009 CZC !!!

Vám všem (zákazníkům a zaměstnancům) přeji mnoho osobních a firemních úspěchů.CZC přeji aby finanční krize obcházela daleko od nich. Velmi se těším na avizované změny, které uvádíte v PF a zároveň za něj děkuji.Chci také poděkovat za bezchybnou a rychlou spolupráci v roce 2008,kéž by to takhle krásně fungovalo všude.
Takže do nového roku přeji CZC mnoho zdaru a zakázek a spokojených zákazníkůTomáš Vaněk

Možnosti