Všechny komentáře k článku:SteelSeries vydá herní periférie pro nadšence Warcraftu

Re: Moc pekna mys...

Taky wow nehraju,ale vypadá to pěkně,mohly by udělat myš a ostatní komponenty s motivem call of duty nemyslíte ?? :-)

Možnosti
3 reakce
poslední 19. 10. 2008 22:09

Vsechno krome mysi me nechava chladnym, ale ta mys je proste bozi, hlavne to podsviceni je nejlepsi co jsem kdy videl. Nadhera!

 

@SirIndy: S trochou šikovnosti to vytvoříš na jakejkoliv myši, ale nejlepší kandidát na podobnej mod by byla ROCCAT Kone (CZC jí má.. stačí hledat - akorát v první dodávce proč ČR jich bylo jen 5 :D).

 

presne tak:)taky nejsu velky priznivec wow, ale vypada to pekne..