Stroj času z Návratu do budoucnosti a další LEGO stavebnice najdete na Muzeu

Jsi fanouškem LEGO Adults? Přijď se pokochat kostičkami určenými pro náročné stavitele jako jsi ty k nám na pobočku v pražské Krakovské ulici. Velká část prodejní plochy jen nově zasvěcená dánským kostičkám a nechybí ani hotové stavby ikonických modelů, u kterých si můžeš detaily prohlédnout na vlastní oči - dokonce i pod lupou! 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jen pár kroků od Václavského náměstí jsou k vidění GEEKovské sety, mezi kterými nechybí řady Icons, Creator, Star Wars, Marvel nebo Technics. Vybrané modely LEGO Adults navíc máme postavené.  

Pestrá přehlídka slavných hrdinů  

Speciálně bychom chtěli pozvat fanoušky Marvelovské edice Super Heroes, protože jednou z hotových staveb je i 3 772 dílků redakce Daily Bugle. Replika měří přes 82 cm a je plná autentických detailů včetně newyorského taxíku až po byt šéfredaktora. Stavba je natolik domyšlená, že umožňuje jednotlivá patra, střechu a fasády sundat, aby ti neušel žádný detail této impozantní pocty studiu Marvel. Třešinkou na dortu je 25 minifigurek, které vdechnou modelu život.  Nechybí Doctor Octopus, Spider-Man, Venom, Miles Morales, Spider-Ham, Zelený Goblin, Peter Parker, Spider-Gwen, Mysterio, Sandman, Robbie Robertson a spousta dalších! 

LEGO® Marvel Super Heroes   

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detaily stroje času z Návratu do budoucnosti pod Lupou 

Druhá stavba potěší každého, kdo si vybaví nerozlučnou dvojku Doca a Martyho, kteří jsou mimochodem součástí modelu. Komplexní sada Stroje času z Návratu do budoucnosti umožňuje sestavit 1 ze 3 strojů času z filmu Návrat do budoucnosti. Autentické prvky zahrnují otevírací výklopné dveře, kola, která lze přenastavit do letového režimu, svítící proudový kondenzátor, přístrojovou desku s časovými údaji a otevírací kapotu. Nechybí ani hoverboard a výměnné poznávací značky. Opravdoví fajnšmekři si navíc celý model mohu prohlédnout pod lupou a vychutnat si každý detail této ikony.  

LEGO® ICONS Stroj času   

Nakup a soutěž o hvězdné stavebnice LEGO® Nakup a soutěž o hvězdné stavebnice LEGO®