Všechny komentáře k článku:Teac představil kapesní multimediální 8GB přehrávač za dva tisíce
Teac 8GB přehrávač za dva tisíce?
No chtělo by to trošku přesnější titulek jako "Teac představil kapesní multimediální 8GB přehrávač za dva tisíce bez DPH"
Tak to každopádně, nicméně za těch 2500 je to stále pěkná cena na to že to umí AVI, má to 8gib, dotykovy displej,... opravdu pěkný poměr cena/výkon.
@mugsat: AVI je nulová specifikace, pod tím se může skrývat cokoliv. Jak to u PM4 playeru chodí, počítal bych s nejhorším.
@mugsat: Poměr cena výkon je dost na prd když za ZEN X-Fi dáš o litr víc, a jediný co to nemá je dotykovej displej, což je u takle pořád malého displeje a mp3jky nejvěčí blbost, tam je teprv cena/výkon:) vlastní zkušenost , měl sem TEACi 3 už :D kupovali rodiče teď sem si koupil sám za své těžce vydělané peníze přez vánoce ZENa a to je tteprv zvuk, ikdyž pro Hopery, a diskáče myslim že todle stačí:D Rock in the house
klamavá reklama :/