Všechny komentáře k článku:Teac představil kapesní multimediální 8GB přehrávač za dva tisíce

LOL?

Tomu říkám opravdu cenová bomba, když napíšete na titulku 2000, ale myslím, že normální čech nakupuje s daní a pak těch skoro 2500 co máty vy na obchodě není ideální reklama, když říkáte 2 a chcete 2 a půl.
P.S.:Ta cena asi platila pro jiný obchod a ne pro poslední dobou čím dál tím dražší CZC

Možnosti
8 reakcí
poslední 20. 1. 2009 16:04

Zde asi lehce zapůsobil marketing :-) titulek určitě přiláká, ale otázkou je kolik lidí spíš rozčílí, slušně řečeno.

 

on i pro ty co nakupují na firmu "bez daně" vyjde na 2,500. Nějak si nedokážu představit, že by někdo propašoval přehrávač do daní...

 

@apsprojekt: jak oflesdisk proc by ne?

 

@bot: Musím říct,že nemít iPod,tak bych do něj asi i šel. Za ty peníze to vypadá opravdu hezky a 8GB je na hudbu víc než dost.

 

@Vladimir Pesta: 8GB je dobry a na video to docela ujde. podle me ipod je jina kategorie. treba se teacu povedl

 

@bot: Tak nějak a s více vlastnostmi myslím si, že za 2500 proč by ne milovníky jsi to určitě najde.

 

@Lenochod: hlavně tem dotykovej diplay je luxusní, řekl bych že za tu cenu je to velmi povedené

 

@apsprojekt: Úplně v pohodě když jich nebude moc, tak je to obhajitelné. Firemní prezentace atd.