Všechny komentáře k článku:Teac představil kapesní multimediální 8GB přehrávač za dva tisíce

AVI

Zajimalo by me jake avi to konkretne prehraje. Pokud jen nekomprimovane video nebo treba i divx. Samotne slovo AVI je hodne nekonkretni udaj, je to pouze kontejner, ktery muze obsahovat ruzne komprimovana videa.

Možnosti
1 reakce
poslední 20. 1. 2009 9:26

Zdarek,mám doma model že stejně řady, a divX to neprehraje-jen 3gp,mp4,stejně až asi divX zabíral moc místa:)