Všechny komentáře k článku:Teac představil kapesní multimediální 8GB přehrávač za dva tisíce

Jak pro koho

Já myslím, že tak pro mne, co by jsem to používala opravdu jen čas od času, když někam jedu a nemám zrovna nic jiného na práci, je to tak akorát, jak s cenou, tak s tím, co to umí.

Možnosti
1 reakce
poslední 21. 1. 2009 22:58

Podle mě to umí prd to bych si eači koupil, nějakého creativa, sonyho, bo cowona, za 2jku jen na písničky, ale spoň kvalitní značku od kvalitního výrobce, ne TESCOTEAC:)