Všechny komentáře k článku:Teac představil kapesní multimediální 8GB přehrávač za dva tisíce

ZEN 8GB X-Fi

Mám ZEN 8GB X-Fi sice za 4tisíce, ale to je trošku jiná liga, zvuk a výstupní výkon mám Sennheiser HD 414pro a neposlouchám to skoro nikdy na max , podle mě je todle nejlepší volba

Možnosti
1 reakce
poslední 20. 1. 2009 14:15

zen x-fi strčí do kapsy celej teac a všechny jemu podobné