Všechny komentáře k článku:Thermaltake překvapuje s kompresorem chlazenou skříní

Chlazení nápoju

Doufám že Thermaltake k tomu udělá odpovídající příslušenství-set na chlazení pití ;-)

Možnosti
3 reakce
poslední 25. 9. 2008 18:42

mno, jako nápad dobrý, mohl by sis to nechat patentovat ;-)...
Pro mě + za nápad a neříkejte mi, že takovej pivák vychlazenej počítačem nejni dobrej nápad :-)

 

Nějaké miniledničky na jednu 0,33 plechovku se snad už dají koupit a dokonce do USB tušim :-) ale dovnou třebas to napojit na bečku ne?

 

To není vůbec špatný nápad. Když už, tak to dotáhnout do konce :D