Všechny komentáře k článku:Thermaltake v hlavní roli: Krotitelé pevných disků

Chňa

Já mám doma 20 MB(opravdu MB) disk a šlape pořád jako novej.

Možnosti
2 reakce
poslední 18. 1. 2009 23:56

Nevim proc do fora pisete prispevky s nulovou vypovedni hodnotou. Vlastnim 8" disk s kapacitou 2MB a ctecku dernych pasek, presto nevidim duvod to sem psat...Zajimalo by mne, jak tento mechanismus bude vypadat po dvou ci trech letech pouzivani. Ono sata konektor neni az tak odolny jako USB. Jako hot-swap pro nahromadene stare SATA disky myslim uzitecna vec.

 

@quido.speedy: Dle mého názoru je od doby spuštění věrnostního programu každý druhý příspěvek s nulovou hodnotou.... "Super" "Jdu do ní" "sada" "hustý" "drahé"..... stačí chvilku obnovovat úvodní stránku a číst si ty novinky v diskusích....