Všechny komentáře k článku:Thermaltake vydává novou počítačovou skříň V9
Hmmm dobrá
Koukám na ni a to chlazení může být opravdu dobré. Nebál bych se ji použít i u přetaktovaných sestavách. Otázkou je, jak hodně kvalitní (hlučný) jsou použité ventilátory v reále.
souhlasim, vypada to na skvele chlazenou skrin, otazkou je ale jaka bude cena.
no vzhledově dobrá, akorát bch se trochu bál přednío intake ventilátoru, protože podle těch obrázků je kompletně "zazděný" šuplíkem na disky. Takhle jak je to na těch obrázcích to vypadá, jak když se ten vzduch nedostane pořádně ani na disky, natož aby šel do skříně...
Pekny kousek od kvalitniho vyrobce ,skoda ,ze neni i v provedeni Bigtower.
Docela mi pripomina jednu skrin od Antecu.Thermaltake vetsinou miva hlucnejsi ventilatory ,ale neni to nic hrozneho :)
Jo nasávání z obou stran a "výfuk" na vrchu je dobrý nápada a může to být docela účiné ;)
@FrankieCZE:
Je tam ještě jedna dobrá věc, že teplo stoupá vzhůru kde je právě ten ventilátor, který teplo rozptýlý ven z case.
@LuKyss: vypada fakt pekne, pokud se bude hodne prodavat, tak dle meho nazoru budou delat i v provedeni big. pokud by cena byla zajimava, nevadilo by az tak vymena vetracku
Taky souhlasím, stím že skřín, se musí skvěle chladit, sice, pak bych asi vyměnil větráčky, kvuli hluku, ale provedení, barva, atd, je fakt pěkná, taky se mi libí, že poslední dobou, ten zdroj davaj nezvykle dolu jaký asi výhodu to muže mít ??, no prostě skvělá skřínka, estě ta cena, klidně bych si jí koupil
@Motiver35: tak bude líp chlazený, teplý vzduch, který stoupá nahoru nebude mít v cestě ten zdoroj ale pujde rovnou do větráčků.. Akorát bude asi potřeba těch prachových filtrů aby to nenasávalo prach do zdroje..