Všechny komentáře k článku:Thermaltake vydává novou počítačovou skříň V9

Polička

Tato skříň je nádherná a asi i skvěle chladí, ale lidem jako já, kteří používají case místo poličky, by asi vadil ten horní outtake ventilátor

Možnosti
6 reakcí
poslední 31. 8. 2008 11:19

To místo nahoře s ventilátorem je vhodné na ukládání bankovek- znesnadní jejich útratu a člověk tak ušetří:)

 

ale ta horni cast casu vypada dost dobre, ten ventilator se da prece zastavit regulatorem nebo se vubec nemusi pripojovat :)

 

@Bighead007: To máš sice pravdu, ale k čemu si potom pořizovat takovou skříň, když ji nevyužiju.

 

Mě by asi taky trochu vadil ten horní ventilátor

 

To teda nádherná je

 

@Dark Dookie: to řešení konektorů a vypínače je dobrej nápad.. Mně by to teda vyhovovalo.. Mám poměrně starou skříň a tam mám 2x USB zboku což považuju za nej blbost..Už se mi podařilo kopnout do flešky.. Nahoře bych se k tomu ani nemusel ohýbat..