Všechny komentáře k článku:TIP pro vás: Kdo koupí, neprohloupí

Lepší počkat na AMD

To už by bylo lepší počkat na AMD mini notebook který bude postavený na upravenym jádře Sparta (Sempron) a frekvence bude někde kolem 1GHz a to hlavní bude mít mnohem lepší grafiku než tyhle netbooky to asi X1250 nebo HD3200

Možnosti
6 reakcí
poslední 8. 8. 2008 2:04

Pochybuju o tom,že bude mít HD3200,to by měl hodně dobrou grafiku, a pokud by jí měl,tak by mě určitě zajímal. Ale procesor s taktem 1GHz je prostě nezajímavý,minimum by mělo být kolem tich 1,5GHz,t je můj názor,ale mohlo by to třeba zlevnit tuto skupinu notebooku :)

 

@svataK: hmm ale mluvý se o tom že 1 GHz je výkonem někde u atomu 1.6 GHz :-)

 

@chello123: Ach jo, o frekvenci to prece neni...
Frekvence a vykon neroste linearne...

 

@quido.speedy: Je to spíš o tom, že žádnej AMD netbook na trhu není a v příštím půl roce ani nebude, kdoví jestli vůbec někdy bude.
Ale čekat na něj může kdo chce, třeba ho s sebou přinese Godot.

 

@chello123: počty jader, frekvence FSB atd..

 

Rozhodně se vyplatí ještě s koupí počkat..