Všechny komentáře k článku:TIP pro vás: Kdo koupí, neprohloupí
Lepší počkat na AMD
To už by bylo lepší počkat na AMD mini notebook který bude postavený na upravenym jádře Sparta (Sempron) a frekvence bude někde kolem 1GHz a to hlavní bude mít mnohem lepší grafiku než tyhle netbooky to asi X1250 nebo HD3200
Pochybuju o tom,že bude mít HD3200,to by měl hodně dobrou grafiku, a pokud by jí měl,tak by mě určitě zajímal. Ale procesor s taktem 1GHz je prostě nezajímavý,minimum by mělo být kolem tich 1,5GHz,t je můj názor,ale mohlo by to třeba zlevnit tuto skupinu notebooku :)
@quido.speedy:
Je to spíš o tom, že žádnej AMD netbook na trhu není a v příštím půl roce ani nebude, kdoví jestli vůbec někdy bude.
Ale čekat na něj může kdo chce, třeba ho s sebou přinese Godot.
Rozhodně se vyplatí ještě s koupí počkat..