Všechny komentáře k článku:TIP pro vás: Nejzajímavější novinky Czech Computeru

Rozlišení

no nevím, ale jestli je rozlišení 1024 x 768 v době full HD boomu vysoké rozlišení, tak můžeme považovat trabant za sporťák...

Možnosti
2 reakce
poslední 2. 10. 2008 16:39

no na připojení PC to zdrovna není, ale na druhou stranu, pokud to někdo nemá zásobu blue ray a nechce to připojovat k PC tak k čemu mu bude Full HD??? Když drtivá většina vysílání je a ještě chvilku bude v ještě menším rozližení, nebo maximálně v rozlišení 720p na které tato TV v pohodě stačí.

 

@Drazdik: Souhlasím, doma mám starší 32" LCD Vieru a 720p mi na pohodove sledování DVD stačí. Co se připojení k PC týče, TV používám na hraní her v širokoúhlém 1600×1200 rozlišení a s kvalitou není problém. Jen při výstupu z PC na 1080p už je problém s čitelností menších fontů.