Všechny komentáře k článku:TomTom ocenil českého rekordmana v počtu mapových oprav

To je asi apríl, ne?

Jen jsem se utvrdil v tom, že tento produkt si nekoupím, pokud je tam tolik nedodělků a firma za relativně kvalifikovanou práci na aktualizacích v rozsahu několika desítek hodin u tohoto "odměněného pána" zaplatí bezplatnými aktualizacemi děravých a neúplných map, které si pak pán může doplňovat, mi přijde jako dávat za odměnu omalovánky s doplňovačkou.TomTom si nikdy nekoupím!!!

Možnosti
12 reakcí
poslední 20. 1. 2009 14:33

Vaše věc :) Vlastnim TomTom již přes rok a neni na něm nic špatného.Má většinu funkcí shodných s konkurencí.A netvrďte mi, že navigace od jiných tvůrců mají bezchybně zpracované mapy. Při představě, kolik kilometrů asfaltu je jen v ČR je snad jasné, že existuje spousty nedodelávek.

 

Všiml jste si, že se jedná o mapy? Víte vůbec kolik je jen v ČR silnic? Těch "chyb" jsou u všech mapových produktů mraky.

 

@mervart: No to asi člověk neví. Ale i tak ty hlavní silnice tam jsou a pak ty ostatní má je cenu tam vůbec dávat když jsou to převážně tankodromy teda aspoň na Vysočině to tak je:(

 

@Lenochod: Nevyplatí se spoléhat jen na navigaci, ale také na zdraví rozum. Navigface není všemocná a člověk bez rozumu nepatří na silnici...

 

@mervart: Di ty brepto.

 

@PKRUTA: Pán asi neslyšel ty historky, že si človíček nastavil navigaci a pak dojel do stejnojmenného města na druhé straně republiky :D Ale vážně, kdejaká menší silnička nemusí být správně zakreslená a chce to trochu používat mozek. Ono to pak může dopadnout nehezky, viz klipy Filipa Renče.

 

Zadna navigace neni uplne presna, vetsinou jsou dobre zmapovany velka mesta,hlavni tahy(dalnice,silnice 1 a mozna 2 tridy) ale vesnice,... uz jsou na tom hure a nekdy ani v mape nejsou coz se stalo i mi.
Mel sem pujcenou navigaci a podle ni sem jel nekde v poli kde neni zadna cesta

 

A vsimnul jste si ze se prostredi kolem vasmeni? stejne tak mapy...pokud si myslite ze se pred 50 lety udelala mapa a ta bude stejna dalsich 100lettak jste asi spadnul z Marsu...

 

Je pravda, že to roční předplatné není kdovíjaká odměna. Ale ta funkce Map share je pro uživatele přínosná. Tady není problém, že by mapy byly špatné, ale ten, že se v terénu dějí změny. A ty pochopitelně ve starší mapě nejsou zachyceny. Proto ty aktualizace jsou. Mně jen mrzí, že můj TomTom tuto funkci nepodporuje a nové mapy pro něj už prý taky nebudou.

 

Což o to, faktem je to, že dárkový poukaz je jako cena útěchy za účast v cvrnkání kuliček :D ale..... upřímně, já nevím, ale jelikož používám telefony s integrovaným GPS, tak co si tak vzpomenu zpětně, tak sem si snad nikdy žádný produkt nekoupil, ale prostě jsem si ho sehnal free :D a jsem toho názoru, že i ten pán z Prahy to má stejné..

 

@sir.ed: Kazdy nemusi jen nadavat na ostatni, ale taky sam tvorit. V tom neni nic spatneho. Vzdyt je to jeho konicek opravovani chyb. To radsi jezdit s navigacemi, kde mapy nedotvari komunita, ale chybi toho tam aspon polovina. Jinak pro toho cloveka je vcelku jedno, jestli dostane par "stovek" nebo tento poukaz, Pro neho je to cest, ze to on je v tomto v CR nejlepsi.

 

@sir.ed: Takže, když kradu já tak kradoui ostatní. Nenech se vysmát, tohle můžeš řikat možná tak v mateřskýškolce.