Všechny komentáře k článku:TomTom ocenil českého rekordmana v počtu mapových oprav

Hmmm

myslím, že je super, že má TomTom takto lehce otevřený software a že můžou lidé doplňovat... Sám mám doma navi Mio, ale nejraději bych ji zrušil a vyměnil za TomToma... v přímém porovnání jsem se přesvědčil, že je na tom TT lépe.. akorát ta cena... jinak gratulace... ono to předplatné je na rok asi 40 eur, takže více jak litr na ulici nenajdete:-) ale kdyby pán dostal nějakou poukázku 50% na novou navigaci, tak by jim to asi v TT neutrhlo ruce...

Možnosti