Předprodej revolučního tabletu Asus Eee Pad Transformer startuje na CZC.cz

Tisková zpráva, 18. 5. 2011, Brno

První kusy očekávaného tabletu a notebooku v jednom ASUS Eee Pad Transformer dorazí během června přednostně do e-shopu CZC.cz. Pro velký zájem zákazníků a omezený počet kusů zařízení v první dodávce do ČR spustil již nyní prodejce předprodej.

Tablet ASUS Eee Pad Transformem je očekáván díky unikátnímu řešení, které z něj dělá netbook a tablet zároveň. Po jednoduchém připojení k dokovací klávesnici vznikne z tabletu plnohodnotný netbook s hardwarovou klávesnicí. Výhodou klávesnice je také vlastní baterie, díky které se prodlouží životnost zařízení až na 16 hodin.

Velkou výhodou tabletu ASUS Eee Pad Transformer je jeho nízká cena, která se ve verzi včetně klávesnice blíží hranici 12 500 Kč.

Tablet je vybaven kapacitním IPS multidotykovým displejem o úhlopříčce 10.1“ s rozlišením 1280 x 800 bodů, dvoujádrovým procesorem NVIDIA Tegra 2 o frekvenci 1 GHz a 1 GB DDR2 operační paměti. Data můžete ukládat na interní 16GB paměť, k dispozici je čtečka karet, Wi-Fi, Bluetooth, vestavěné reproduktory, dvě webkamery i GPS modul. Očekávaná výdrž baterie tabletu je 8 hodin.

Tablet ASUS Eee Pad Transformer pohání nový operační systémem Android 3.0.

ASUS Eee Pad Transformer je k dostání jak ve verzi s dokovací klávesnicí, tak i v podobě samotného tabletu.

Předprodej samotného tabletu najdete zde: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=91443

Předprodej tabletu včetně klávesnice najdete zde: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=91444

Akční nabídka Akční nabídka