CZC zveřejňuje unikátní statistiku spolehlivosti, resp. poruchovosti prodávaných výrobků

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

CZC zveřejňuje unikátní statistiku spolehlivosti, resp. poruchovosti prodávaných výrobků

CZECH COMPUTER jako jediný prodejce v ČR přináší u nabízených produktů statistický údaj o procentuálním počtu poruchovosti u většiny nabízených produktů.

Praha 19. 12. 2008 – Tento týden začal prodejce výpočetní techniky a elektroniky CZECH COMPUTER (czc.cz) na svém prodejním webu zveřejňovat procentuální statistiku reklamací prodávaných výrobků. Z celkové nabídky asi 12 000 nabízených produktů je údaj o spolehlivosti, resp. poruchovosti výroků, zveřejněn u 60 % výrobků. Tímto krokem chce czc.cz svým zákazníků ušetřit problémy s případnými reklamacemi. Informace

o procentuálním počtu reklamací se nachází na webu hned vedle fotografie produktu v řádku „kde reklamovat“.

Proto, aby mohla být u produktů zobrazena co nejpřesnější čísla, musí být zboží v nabídce déle než jeden měsíc a musí ho být prodáno dostatečné množství kusů. Statistika poruchovosti je zveřejněna jen u produktů, které jsou reklamovány přímo v CZECH COMPUTER. Statistiky nejsou poskytovány u produktů, které se reklamují v externích střediscích, jako např. u notebooků.

Od tohoto kroku si slibujeme snížení nákladů na reklamace, protože předpokládáme, že zákazníci se budou při výběru řídit nejen cenou, ale hlavně poruchovostí. Vycházíme z toho, že nikdo nechce kupovat poruchové zboží,“ říká marketingový manager CZECH COMPUTER Pavel Kunert (?).Žádný z konkurenčních webů tuto informaci nemá k dispozici, vnímáme to jako naší silnou konkurenční výhodu a plus pro zákazníky,“ dodává Pavel Kunert.

CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) patří mezi 3 největší internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Moravě. Za 10 let své existence prodal 7,5 mld. produktů asi 1,5 mil. zákazníkům, roční obrat v roce 2007 dosáhl 1 mld. Kč. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ zaměstnává přes 100 zaměstnanců a kromě internetových prodejních aktivit má dvě prodejní místa v Praze a Příbrami. Současnými majiteli jsou zakladatelé společnosti manželé Matějkovi, od začátku roku 2009 se stává novým 25% podílníkem CZECH COMPUTER s.r.o. dlouholetý ředitel společnosti Stanislav Gaj.

Akční nabídka Akční nabídka