Czech Computer s novou vlastnickou a organizační strukturou

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

CZECH COMPUTER s novou vlastnickou a organizační strukturou

CZECH COMPUTER po 10. letech existence rozděluje firemní organizační strukturu na dvě samostatné společnosti, obchodní a majetkovou

Příbram / Praha 30. 10. 2008 – Přední internetový prodejce výpočetní techniky CZECH COMPUTER s.r.o. (czc.cz) dnes oznámil organizační rozdělení (rozštěpení) společnosti na obchodní a majetkovou. Důvodem rozdělení společnosti je majetkový vstup nového společníka, dosavadního ředitele Stanislava Gaje, který se od příštího roku stane 25% podílníkem společnosti CZECH COMPUTER s.r.o. Majiteli nové společnosti CZC Reality s.r.o. budou jen zakladatelé, manželé Josef a Ivona Matějkovi. CZC estate bude vlastnit

a provozovat nemovitý majetek společnosti. Rozdělení, resp. odštěpení společnosti, je realizováno z důvodu připravovaného vstupu nového spolumajitele S. Gaje.

„Vlastnické a organizační změny jsou logickým vyústěním dosavadní 7leté úspěšné spolupráce s ředitelem Stanislavem Gajem,“ říká zakladatel a spolumajitel CZECH COMPUTER s.r.o. Josef Matějka. „Vzhledem k tomu, že se nám za 10 let existence podařilo stát jedním z největších internetových prodejců výpočetní techniky a máme více než 100 zaměstnanců, musíme se i co do organizační a manažerské struktury začít chovat jako standardní větší obchodní společnost,“ dodává Josef Matějka.

„Jsem potěšen, že mi zakladatelé CZECH COMPUTER po 7 letech úspěšné spolupráce nabídli majetkový podíl, který je pro mne novým impulsem a motivací pro další vylepšování výkonu společnosti,“ říká ředitel a nový spolumajitel CZECH COMPUTER s.r.o. Stanislav Gaj.

CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) patří mezi 3 největší internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Moravě. Za 10 let své existence prodal 7,5 mld. produktů asi 1,5 mil. zákazníkům, roční obrat v roce 2007 dosáhl 1 mld. Kč. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ zaměstnává přes 100 zaměstnanců a kromě internetových prodejních aktivit má dvě prodejní místa v Praze a Příbrami. Současnými majiteli jsou zakladatelé společnosti manželé Matějkovi.

Akční nabídka Akční nabídka