Zvýšený zájem o fotoaparáty

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

CZECH COMPUTER: zvýšený zájem o fotoaparáty

Největší zájem je o malé kompaktní digitální přístroje

a jednooké digitální zrcadlovky

Praha 25.5. 2010 – CZECH COMPUTER zaznamenal zvýšení prodejů fotoaparátů a příslušenství k fotoaparátům. Jde o 250 % nárůst prodejů oproti běžné sezóně. Mezi nejprodávanější modely patří malé kompaktní automatické digitální fotoaparáty a jednooké digitální zrcadlovky v nižší a střední cenové relaci.

Mezi aktuálně nejprodávanější značky fotoaparátů patří Canon, Panasonic a Nikon. Nabídka na czc.cz je velmi široká a pestrá, šíří a cenou příslušenství patří mezi nejzajímavější nabídku na trhu. V nabídce eshopu czc.cz je celkem 1 300 položek z této oblasti.

„Zvýšený zájem o fotoaparáty jsme zaznamenali v souvislosti s blížící se letní sezonou, kromě toho jsme rozšířili nabídku fotoaparátů v našem pražském showroomu k prohlédnutí a vyzkoušení, kde máme v tuto chvíli vystaveny fotoaparáty všech významných značek zastoupených na českém trhu,“ dodává jednatel společnosti CZECH COMPUTER Stanislav Gaj.

Prodeje digitálních fotoaparátů rostou i přes stále kvalitnější fotoaparáty v mobilních telefonech. I levnější kompaktní fotoaparáty nabízejí řádově lepší snímky než cenově srovnatelné telefony. Významně také rostou prodeje digitálních zrcadlovek, které letos začínají být cenově dostupné široké veřejnosti a snímky z nich jsou nesrovnatelně lepší.

CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) je lídrem v oblasti uvádění technologických novinek a patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Moravě. Za 12 let své existence prodal 8 mil. produktů asi 1,8 mil. zákazníkům, roční obrat v roce 2008 dosáhl 1 mld. Kč. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ zaměstnává přes 100 zaměstnanců a kromě internetových prodejních aktivit má dvě prodejní místa v Praze a Příbrami. Současnými majiteli jsou zakladatelé společnosti manželé Matějkovi, od začátku roku 2009 se stal novým 25% podílníkem CZECH COMPUTER s.r.o. ředitel společnosti Stanislav Gaj.

Akční nabídka Akční nabídka